Sizi değişim yolunda ilerlemeye davet ediyoruz! Şimdi Iveco Sertifikalı İkinci El’de yılllara yenilmeyen dayanıklılık ve performansa 24 ay vade ve %3,80 faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz. Şimdi arayın!

Sorunuz var mı? En kısa sürede iletişime geçebilmek için lütfen formu doldurunuz.

Bir telefon numarasını giriniz.
Geçersiz e-mail adresi.

Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Lütfen tüm aşağıdaki ifadelere cevap verin

Gizlilik Bildirimini okudum ve aşağıda ayrıntıları verilen amaçlar ve işlemler için izin veriyorum:

PAZARLAMA FAALİYETLERİ - Verilerimin, Gizlilik Bildirimi bölüm 2 (iii) içerisinde ayrıntıları verildiği şekilde, IVECO Limited tarafından, basılı kopya şeklinde, posta veya e-posta, telefon (örn. otomatik telefon aramaları, SMS, MMS, faks) da dahil olmak üzere otomatik veya elektronik yollarla ve diğer tüm yollarla (örn. web siteleri, mobil uygulamalar), ticari iletişim ve haber bültenlerinin gönderilmesi ve ürün ve hizmetlere ilişkin reklam yapılması amacıyla işlenmesi:

ÜÇÜNCÜ TARAF PAZARLAMA - Verilerimin, Gizlilik Bildirimi bölüm 2 (iv) içerisinde ayrıntıları verildiği şekilde, ticari iletişim göndermek ve ürün ve hizmetleri ile ilgili reklam yapmak veya pazar araştırması yapmak amacıyla Iveco Group'a ait IVECO Limited'in bağlı şirketleri ve iştirakleri ve yetkili bayilerine iletilmesi ve bunlar tarafından dağıtılması ve işlenmesi: