IVECO S-WAY MY19 İKİNCİ EL DAYANIKLILIK İÇİN DOĞDU

IVECO S-WAY, sürücünün araç içindeki ömrünü uzatmak ve araç sahiplerinin verimli, kârlı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış eksiksiz bir taşıma çözümü sunar.

IVECO S-WAY, konfor, özellikler ve gelişmiş işlevleraçısından zengin, ferah ve iyi düzenlenmiş bir ortam sağlayan, ihtiyaçlarına göre tasarlanan kabin ile sürücünün çalışma ve yaşam deneyimini yeni bir seviyeye yükseltiyor. Sürücülerin favorisi ve evlerinden uzaktaki evleri olmaya hazırlanıyor.

Lojistik operatörlerinin ve araç sahiplerinin giderek daha şiddetli bir rekabetle karşı karşıya kaldığı bir zamanda, IVECO S-WAY , gelişmiş teknolojileri ve yenilikçi hizmetleriyle düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti ile birlikte olağanüstü yakıt verimliliği ve sürdürülebilirlik sunuyor.

IVECO S-WAY, proaktif ve öngörücü destek çağında %100 bağlantılı bir kamyondur . Gelişmiş bağlantı özelliği, sürücülerin filo yöneticileri, bayileri ve IVECO'nun alanında uzman ekipleri ile her zaman iletişim halinde olmalarını sağlar, böylece yolda asla yalnız kalmazlar. Ayrıca, müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ve aracı yolda tutmak, en iyi şekilde çalışmak ve filonun verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiş bir dizi yenilikçi hizmetin kilidini açar.

Dayanıklılık için doğmuş IVECO S-WAY araçlarımızı keşfedin!

HER GÖREV İÇİN DOĞRU KABİN

IVECO S-WAY kabin serisi, görevinize uygun kabin seçenekleri sunar: yüksek ve alçak tavanlı AS yataklı kabin, alçak veya orta tavanlı AT yataklı kabin ve alçak tavanlı AD kısa kabin .

IVECO S-WAY , Dizel ve Doğal Güç versiyonlarında, belediye uygulamaları ve teslimatlarından değiştirilebilir gövdeye kadar tüm görevler için uygun eksiksiz bir rijit ürün yelpazesi sunar. Sağlam ve dayanıklı şasi, kolay ve çok çeşitli olası yapılar için onu üstyapı imalatçılarının favorisi haline getirir.

ŞIK BIR SÜRÜŞ VE KONFORLU BIR YAŞAM

Aracın aerodinamik performansını en üst düzeye çıkarmak için her bir ayrıntı dikkatle incelenmiştir: hava akışını optimize etmek ve yakıt verimliliğinde önemli bir artış sağlamak için tüm boşluklar ve aralıklar kapatılmıştır. Tüm sürücü alanı, daha fazla alan ve mükemmel görüş sağlamak için oluşturulmuştur.

Geniş yeni kabin, iyi düzenlenmiş geniş bölmelerle ihtiyacınız olan tüm saklama alanını sunar. Şekillendirilmiş üst raf, 250 litrelik devasa bir kapasiteye sahiptir.

AYIRT EDICI VE IŞLEVSEL: TAMPON ve TAM LED IŞIKLAR

Yeniden tasarlanan tampon, özel görevinizin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli plastik ve hibrit çözümler sunar.  Çok parçalı tampon sizi ve aracınızı koruyacak ve yalnızca hasarlı bölümü değiştirmeniz gerektiğinden onarım maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

IVECO S-WAY, aydınlatma lambaları da dahil olmak üzere içte ve dışta %100 LED'dir. Yeni LED ışıklar , güvenli gece sürüşü için kabin içinde ve yolda mükemmel aydınlatma sağlar.