EUROCARGO: ŞEHRİN SEVDİĞİ KAMYON.

EUROCARGO , kapıdan kapıya teslimatlar, şehir genelindeki görevler ve şehir merkezlerindeki diğer işler için mükemmel bir araçtır.  İdeal kabin genişliği (2,1 m), geniş direksiyon açısı (52 derece) ve kategorisindeki alçak dönüş çapı (2790 mm dingil açıklığı versiyonu için 11 metrenin biraz altında) sayesinde şehir içi görevler için mükemmeldir.

KONFOR VE ERGONOMI ÜST SEVIYELERDE.

Direksiyon simidi kontrolleri , sürücünün radyo ve telefonu tam bir güvenlik içinde kullanmasını sağlar. Araçta ayrıca klima kontrolü, ışıklar ve otomatik/otomatize vites kutusu için daha ergonomik kontroller bulunuyor. Her şey elinizin altında: Eşyalar ve belgeler için çok sayıda saklama bölmesi , kartlar için özel bölmeler ve kabinin arka duvarında bir askı rayı bulunur.

Sürücü tarafı konsolunda iki pratik şişe tutucu, 12 V'luk bir elektrik prizi ve basınçlı hava soketi seçeneği bulunur.

Kabin içi, elektro kaynaklı kumaşla kaplanmış koltuklarla donatılmıştır; isteğe bağlı olarak, tamamen ayarlanabilir sırtlık, yüksekliği ayarlanabilir emniyet kemeri, çift yoğunluklu döşeme ve havalandırma özelliklerine sahip "yüksek konforlu" hava süspansiyonlu sürücü koltuğu mevcuttur. Tüm hava süspansiyonlu koltuklar için isteğe bağlı ekstra olarak bir kolçak mevcuttur.

Doğrusal gösterge paneli ve motor tünelinin kompakt boyutları sayesinde sürücü, kabinin her iki tarafından da aracı kolayca terk edebilir.

 

GÜVENLİK: ÖNLEMENIN ÖNEMI

Sağlamlığı ve pasif güvenliğine ek olarak, EUROCARGO aşağıdaki özellikler sayesinde sürücüyü ve yükü korur:

  • SÜRÜCÜ HAVA YASTIĞI
  • SES VE BLUETOOTH™ DIREKSIYON KONTROLLERI
  • GELİŞMİŞ ACİL FREN SİSTEMİ
  • ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ
  • ABS VE ASR'LI FREN SİSTEMİ
  • YOKUŞ KALKIŞ DESTEKLİ ELEKTRONİK ARAÇ DENGESİ KONTROLÜ (EVSC)
  • LED GÜNDÜZ FARLARI
  • XENON FARLAR

 

DAHA FAZLA ESNEKLİK, DAHA DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

EUROCARGO'daki motorlar  Tector 5 dört silindirli 4.5 litre ve Tector 7 altı silindirli 6.7 litre dizel motorlardır. Seri, 750 Nm tork ve 204 Hp güç sağlayan bir CNG motoruyla tamamlanan maksimum 1100 Nm torkile 160 ila 320 hp arasında yedi güç seviyesi içerir. Bu motorlar 6 veya 9 vitesli manuel şanzımanlar, 6 veya 12 vitesli otomatik veya tork konvertörlü otomatik şanzımanlarla eşleştirilmiştir.

 Özel IVECO HI-SCR son işlem sistemi hafif ve verimlidir ve rejenerasyon duruş sürelerini ortadan kaldırır.

 

 

Ayrıca EUROCARGO Natural Power özellikle büyük şehirlerde rahatlıkla kullanılabilir - düşük emisyonları sayesinde kısıtlı trafik bölgelerinde araç kullanabilir ve sessiz çalışması (dizelden 5 dB daha sessiz) sayesinde gece çalışmaları için mükemmeldir.

 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR İŞ ARKADAŞI

EUROCARGO, güvenilirliği ve sağlamlığı nedeniyle müşterilere hitap etmektedir: ağır taşımacılıktan türetilen ve dayanıklı olacak ve daha yüksek streslere (örneğin dengesiz bir yük veya ani bir yön değişikliği) dayanacak şekilde tasarlanan şasiden kaynaklanan iki nitelik.

EUROCARGO, her türlü göreve uyum sağlamak için birçok farklı süspansiyon çözümü sunar: parabolik, yarı eliptik yaprak yay ve havalı süspansiyonlar. Havalı süspansiyonlar, yük seviyesinden bağımsız olarak sabit bir araç konumunu garanti eden bir ECAS (Elektronik Kontrollü Havalı Süspansiyon) sistemi tarafından kontrol edilir.

Ön ve arka akslar ve fren sistemi, mekanik özelliklerin zaman içinde güvenilir kalmasını garanti eder. Fren sistemi 7,5 ila 10 ton aralığında hava-hidrolik ve 11 ila 18 ton aralığında tam havadır. Tüm 4x2 versiyonları standart olarak disk frenlerle donatılmıştır.

 

ÇOK YÖNLÜLÜK

 

EUROCARGO, teslimattan inşaata, frigorifik taşımacılıktan şehir içi hizmetlere kadar kendi kategorisindeki en çok yönlü araçtır ve aynı zamanda kolaylıkla karosere bağlanabilmektedir. Yüksek akma dayanımlı çelikten üretilen şasi çerçevesi, 4.265 ila 10.175 mm gövde uzunluklarını barındırabilir; Yan elemanlar tüm uzunluk boyunca paraleldir ve üst yapının montajını basitleştirmek için önceden yapılandırılmıştır.

Eurocargo, her işin gereksinimlerini karşılamak için üç farklı kabin tipi sunar: gündüz kabini, yataklı kabin ve mürettebat kabini.

Toplamda, EUROCARGO, ürün çeşitlerinin kombinasyonundan kaynaklanan 11.000 fabrika versiyonunda mevcuttur: iki tip tahrik, 14 brüt araç ağırlığı seviyesi ve yedi güç çıkışı, 12 vites kutusu, 15 dingil mesafesi ve iki tavanlı üç tip kabin – ayrıca çok çeşitli süspansiyon sistemleri, aks oranları, akslar ve PTO'lar (1100 Nm'ye kadar).