DAILY MY2019 ANA ÖZELLİKLER

DNA'sını karakterize eden değerlere (güvenilirlik, verimlilik, çok yönlülük) sadık kalan DAILY, hafif ticari araç sektöründe inovasyon için referans noktası haline geldi.

DAILY MY19 ile ticari araçlar tüm bu ana özellikleriyle otomotiv dünyasına daha da yaklaşıyor:

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE KARLILIK

DAILY'nin verimliliğe odaklanması, kârlılığınıza fayda sağlayacak yakıt ekonomisi ve görevinizi etkili bir şekilde tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz birinci sınıf performans ile el ele sıfır karbon taşımacılığına doğru bir adım daha atmanızı sağlar. Tasarım iyileştirmeleri ve daha uzun yağ değişim aralıkları, bakım maliyetlerinizi azaltarak kârlılığınıza katkıda bulunacaktır.

Yakıt tüketiminde %10'a varan azalma.

Bakım maliyetlerinde %10'a varan azalma.

 

DESTEKLİ SÜRÜŞ VE GÜVENLİK

DAILY, eksiksiz bir Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri setinin piyasaya sürülmesiyle otonom sürüş ve güvenliğe giden yolda önemli ilerlemeler kaydediyor. Bu ileri teknolojiler hizmetinizdedir: giderek artan derecede çoklu görev gerektiren işinize tam güvenlik içinde odaklanmanızı sağlarlar. Otoyollarda ve yoğun şehir caddelerinde kaza riskini azaltır, araçtaki yaşam kalitenizin ve işinizin yararına zor durumlarda size yardımcı olur ve yoğun trafikteki stresi ortadan kaldırır.

Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri ile şehir ortamında kazalarda %38'e varan azalma.

* Yalnızca bazı sürümlerde mevcuttur

 

ARAÇ İÇİ YAŞAM VE SÜRÜŞ DENEYİMİ

DAILY, üstün bir sürüş deneyimi ve mükemmel bir çalışma ortamı sağlamak için teknolojiyi kullanır. Araçta yaşam her zamankinden daha kolay, daha konforlu ve daha üretken.

Yeni Elektrikli Hidrolik Direksiyon ve Şehir Modu ile direksiyon eforunu %70 azaltır.

LED ışıklar ile %15 daha iyi görüş ve engel algısı.

HI-MATIC: MUTLAK SÜRÜŞ KEYFİ

DAILY'nin özel HI-MATIC 8 vitesli otomatik şanzımanı, konfor, güvenlik, yakıt ekonomisi ve performansın tüm avantajlarını sunan ürün yelpazesinin tamamında mevcuttur.

IVECO'nun Natural Power teknolojisinin sürdürülebilirliği ve düşük toplam sahip olma maliyeti ile birlikte tüm bu avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

 

GELİŞMİŞ BAĞLANTI VE HİZMETLER

DAILY'de bağlantı, mobil cihazınızı yerleşik olarak kullanmaktan çok daha fazlasıdır. İşletmenizi daha proaktif ve etkili bir şekilde desteklememize, kesintileri en aza indirmemize ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmamıza olanak tanıyan bir dizi hizmetin etkinleştiricisidir.

Proaktif hizmetlerle daha fazla çalışma süresi.

Araç durumu izleme ve Sürüş Tarzı Değerlendirmesi ile optimize edilmiş verimlilik.

* Yalnızca bazı sürümlerde mevcuttur