Iveco onaylı ikinci el araçların satışına ve pazarlamasına özel marka, OK TRUCKS.

2015 yılı, Iveco ikinci el araçlar için bir dönüm noktası oldu. Daha zorlu bir görev, daha güçlü bir merkez ekibi, son müşteriler için daha kapsamlı bir teklif.

OK Trucks güvenli, güvenilir, garantili ve Iveco onaylı ikinci el bir araçla ilgilenen müşteriler için geniş bir ürün vitrini sunuyor.

Araçlarımız bir dizi kontrol ve muayeneden geçer. Müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için; araçlar yaş, kilometre ve yeniden işlem görme gibi kendilerine has özelliklere dayalı olarak üç kategoriye ayrılır: Premium, Comfort ve Basic.

Profesyonel bir ekip, müşterilerimizi, paralarının karşılığını en iyi şekilde almaları için ticari uygulamalarına en uygun ikinci el kamyonu seçmeleri konusunda destekler.

Teklifimiz tüm Avrupa'da geçerli bir garanti, mobilite hizmetleri ile kiralama ve finansman çözümleri gibi ek hizmetleri içerir.

IVECO Türkiye'de 27 satış noktası ve 54 yetkili servisi ile hizmet vermektedir. IVECO Türkiye'de 3,5 ton segmentinde Daily, orta kamyonda Eurocargo , ağır vasıta segmentinde ise Stralis, Trakker ve ASTRA ile hizmet vermektedir. 2018 yılında 3,5 ton ve üstü kamyonet ve kamyon pazarında 3. konumdadır.

OK Trucks, geniş bir araç gamı içerisinde, güvenilirliği süreklilik arz eden ikinci el araçlar sunar.


Download OK TRUCKS Broschure

Aylık Teklifler

Bize ulaşın